KARMSTOL i ek, 1960-tal. Made in Denmark.

52415. KARMSTOL i ek, 1960-tal. Made in Denmark.

Rygghöjd ca 75 cm.

MIndre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 75 cm.

MIndre bruksslitage.

Antal besök: 1 519