PÄRLCOLLIER, 3 st. Odlade pärlor, 2 med silverlås.

524142. PÄRLCOLLIER, 3 st. Odlade pärlor, 2 med silverlås.

De 2 mindre med längd 44, det större 70 cm.

Smärre slitage, samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 349