Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, "PH-lampa", Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark.
52408. TAKLAMPA, "PH-lampa", Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark.
Utvalt av våra föremålsexperter
Diameter ca 51 cm.
Skador/slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 51 cm.
Skador/slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 632