JORDGLOB, glas, Columbus Duo Jordglob, 1900-talets mitt.

524079. JORDGLOB, glas, Columbus Duo Jordglob, 1900-talets mitt.

Invändig ljuspunkt. Diameter ca 26. Höjd ca 34 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ytslitage. Reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 686