KONSTGLAS, 3 delar, bland annat Bertil Vallien.

52406. KONSTGLAS, 3 delar, bland annat Bertil Vallien.

Vas, glas, Bertil Vallien Art Coll. sign.
Vas,grön med vita ränder, osign.
Skål, blågrön, osign.
Högsta höjd ca 23 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg på skål på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, blågrön, osign.
Högsta höjd ca 23 cm.

Antal besök: 634