SKRIVSTOL, EK TIDIGT 1900-tal.

523965. SKRIVSTOL, EK TIDIGT 1900-tal.

Snurrbar och gungbar.

Slitage, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrbar och gungbar.

Slitage, senare klädsel.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 481