SERVISDELAR, glas, 55 delar, "Droppring", Timo Sarpaneva, Iittala, 1900-talets andra hälft.

523958. SERVISDELAR, glas, 55 delar, "Droppring", Timo Sarpaneva, Iittala, 1900-talets andra hälft.

9 rödvinsglas.
6 vitvinsglas.
5 starkvinglas.
13 likörglas.
11 snapsglas.
11 dessertskålar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 rödvinsglas.
6 vitvinsglas.
5 starkvinglas.
13 likörglas.
11 snapsglas.
11 dessertskålar.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 275