BORDSLAMPA, porslin, rokokostil, Dresden, 1900-tal.

523862. BORDSLAMPA, porslin, rokokostil, Dresden, 1900-tal.

Reliefdekor av rokokopar, sittande i soffa. Total höjd inklusive skärm ca 37 cm.

Ej funktiosntestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 553