VINGLAS, 2 st, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, CHAMPAGNEGLAS, 2 st, möjligen "Orlando", Erika Lagerbielke, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

523828. VINGLAS, 2 st, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, CHAMPAGNEGLAS, 2 st, möjligen "Orlando", Erika Lagerbielke, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Vinglas, höjd 18 cm. Signerade "Kosta Boda Artist Coll G. Sahlin 99452"
Champagneglas, höjd 22 cm.

Ett champagneglas med repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Champagneglas, höjd 22 cm.

Ett champagneglas med repa.

Antal besök: 1 341