SKRIVBORD i teakfanér, 1950/60-tal.

52381. SKRIVBORD i teakfanér, 1950/60-tal.

Höjd 75 cm
Längd 120 cm, (fullängd 160 cm)
Bred 68 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Bred 68 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 052