FIGURER, 3 st, porslin, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

523735. FIGURER, 3 st, porslin, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

Fåglar. Höjd ca 7-13 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar. Höjd ca 7-13 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 486