KONSOLHYLLOR, ett par, förgylld mässing och marmor, 1900-tal.

523732. KONSOLHYLLOR, ett par, förgylld mässing och marmor, 1900-tal.

Höjd 13, bredd 18, djup 10 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Fläckar och mikroskopiska märken på marmor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 354