523615. SPEGEL med Ljuslampetter samt konsolbord, järnsmide, etikettmärkt Bjerkås Armatur, 1900-talets mitt.
Spegel höjd 130,5 cm, bredd 65 inklusive lampetter, djup ca 14 cm.
Konsolbord med 3 st marmorskivor.
Höjd ca 54 cm.
Bredd ca 66 cm.
Bruksslitage.
Ej funktionstestad el.
Elektriska bör bytas ut.