VÄRMEFLASKA, tenn, Holland 1800-tal. BÄGARE, tenn, Tyskland 1836.

523600. VÄRMEFLASKA, tenn, Holland 1800-tal. BÄGARE, tenn, Tyskland 1836.

Flaska höjd med propp ca. 25 cm. Bägare h. 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 737