TAKKRONA, mässing, 1900-tal.

TAKKRONA, mässing, 1900-tal.
523588. TAKKRONA, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 50 cm
Diameter ca 65 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm
Diameter ca 65 cm.

Antal besök: 431