MARIKA LANG. Färglitografi, numrerad 51/350, signerad.

523551. MARIKA LANG. Färglitografi, numrerad 51/350, signerad.

41 x 50 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 50 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 633