BORDSKANONER, 3 st, patinerad metall och mässing, 1900-tal.

523539. BORDSKANONER, 3 st, patinerad metall och mässing, 1900-tal.

Längd ca 10-30 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10-30 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 551