FIGURINGRUPPER, 2 st, porslin, musicerande par samt kvinna vid brunn.

52348. FIGURINGRUPPER, 2 st, porslin, musicerande par samt kvinna vid brunn.

Höjd ca 25 resp. 26 cm.

Smärre slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 resp. 26 cm.

Antal besök: 1 051