SKULPTUR, patinerat gips, 1900-tal.

52344. SKULPTUR, patinerat gips, 1900-tal.

Längd 31 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 834