KONSTGLAS, vas, Bertil Vallien, Kosta Boda, osignerad.

523383. KONSTGLAS, vas, Bertil Vallien, Kosta Boda, osignerad.

Höjd 25,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 376