SKÄKTETRÄ SAMT ASK MED LOCK, 1900-tal.

523318. SKÄKTETRÄ SAMT ASK MED LOCK, 1900-tal.

Skäkteträ längd 55 cm.
Ask med lock med rakhyvlar samt knivar, längd 20 cm.

Åldersslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skäkteträ längd 55 cm.

Åldersslitage, skador.

Antal besök: 818