LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, totalhöjd 46 cm.

523293. LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, totalhöjd 46 cm.

Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 40 cm.

Antal besök: 318