GRAFISKT BLAD. Himmelskarta, daterad 1730. Senare avdrag.

52323. GRAFISKT BLAD. Himmelskarta, daterad 1730. Senare avdrag.

Tryckt på papper. 51 x 61 cm.

Blad gulnat. Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt på papper. 51 x 61 cm.

Antal besök: 926