ÅKE LAGERBORG. "Något att minnas", ur sviten "Goda och onda sagor". Skulptur. Signerad.

523229. ÅKE LAGERBORG. "Något att minnas", ur sviten "Goda och onda sagor". Skulptur. Signerad.

Signerad samt påskrift under.

Trä med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad samt påskrift under.

Trä med repor.

Antal besök: 2 134