ÅKE LAGERBORG. "Nybildning XII", skulptur. Signerad.

523226. ÅKE LAGERBORG. "Nybildning XII", skulptur. Signerad.

Signerad samt påskrift a tergo.
Höjd ca. 25 cm.

Trä med repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Trä med repor, stötmärken.

Antal besök: 1 325