SMYCKESSKRIN, metall och glas, samt MINIATYR, handkollorerat tryck, sign.

52317. SMYCKESSKRIN, metall och glas, samt MINIATYR, handkollorerat tryck, sign.

Skrin, höjd ca 8,5 cm.
Miniatyr, ram i gustaviansk stil. Höjd ca 12 cm.

Trycket på skrinet med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin, höjd ca 8,5 cm.

Antal besök: 1 186