SERVISDELAR, porslin, 16 st, Staffordshire, England.

523084. SERVISDELAR, porslin, 16 st, Staffordshire, England.

Servisdelar i porslin, förgylld kant samt dekor av murgröna.
8 st tallrikar, diameter 23,5 cm.
8 st assietter, diameter 18 cm.
Märkta Staffordshire England Fine Bone China Crown.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 008