Servisdelar i porslin, förgylld kant samt dekor av murgröna.
8 st tallrikar, diameter 23,5 cm.
8 st assietter, diameter 18 cm.
Märkta Staffordshire England Fine Bone China Crown.
Bruksskick.
Bruksskick.