KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

523053. KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor. Fast stoppad sits och rygg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 241