ROTTINGBORD med glasskiva och FÅTÖLJ i rotting med sittdyna. 1900-tal.

52301. ROTTINGBORD med glasskiva och FÅTÖLJ i rotting med sittdyna. 1900-tal.

Bord: Höjd 55 cm, Längd 96 cm, bred 60 cm.
Fåtölj. Rygghöjd 95 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj. Rygghöjd 95 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 6 050