Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKULPTUR, glas, huvud, Eva Englund, Pukeberg Sweden.
522679. SKULPTUR, glas, huvud, Eva Englund, Pukeberg Sweden.
Höjd 24.5 cm.
Bruksslitage. Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24.5 cm.
Bruksslitage. Nagg.
Gomér & Andersson Linköping
6 653