VERTYGSLÅDA OCH VERKTYG, 2000-tal.

522648. VERTYGSLÅDA OCH VERKTYG, 2000-tal.

Diverse verktyg, bl a skruvdragare.

Från Polisens Hittegods avdelning.

EJ funktiosntestad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

EJ funktiosntestad. Slitage.

Antal besök: 452