KRISTALLKRONA, mässing 1900-tal.

522641. KRISTALLKRONA, mässing 1900-tal.

Totalhöjd ca 90 cm.
Diameter ca 33 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, prismor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd ca 90 cm.
Diameter ca 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 501