KARMSTOL, broderad sits, rokokostil, 1900-tal.
522618. KARMSTOL, broderad sits, rokokostil, 1900-tal.
Rygghöjd 90 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 90 cm.
Bruksslitage.
649