CYKEL MED PÅHÄNGSMOTOR, Nordstjärnan, 1900-tal.

522594. CYKEL MED PÅHÄNGSMOTOR, Nordstjärnan, 1900-tal.

Från Polisens avdelning för beslagtaget gods.

Ej funktionstestad. Omarbetad från cykel. Hjul med punktering. Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 630