Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SIGVARD BÖRTZ. Motiv från Notre-Dame, olja på pannå, sign.
522504. SIGVARD BÖRTZ. Motiv från Notre-Dame, olja på pannå, sign.
50x61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x61 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 499