TELEFON, plast och metall, Danmark, 1900-talets andra hälft.

522470. TELEFON, plast och metall, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Höjd 30,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 948