AXEL ERIKSSON. olja på pannå, signerad.

522436. AXEL ERIKSSON. olja på pannå, signerad.

Ca 92 x 120 cm.

Axel Eriksson (1923–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 92 x 120 cm.

Axel Eriksson (1923–2010)

Antal besök: 3 287