BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

52242. BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

Nyckel finns. Imitationsmålad. Längd 83, bredd 49, höjd 109 cm.

Slitage, färgbortfall, repor, löst beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 714