KARMSTOL, 1900-talets första hälft.

522425. KARMSTOL, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 96 cm, sitthöjd 50 cm, bredd 58 cm.

Slitage på tyget. Senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 303