STOLAR, 4 st, Jugend, 1900-tal.

52241. STOLAR, 4 st, Jugend, 1900-tal.

Skuren dekor.

Bruksslitage, stolar med skador på rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 1 422