TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.

522304. TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.

Koppar och glasskål, diameter ca 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 928