YTTERFODER, 3 st, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tal.

522290. YTTERFODER, 3 st, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tal.

Höjd 10-11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 374