KASSAAPPARAT, National, 1900-tal.

522288. KASSAAPPARAT, National, 1900-tal.

Ek. Längd 40. Bredd 54. Höjd 22 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Nyckel saknas till övre lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 403