SKÅL, stengods, Kirsten Weeke, Saxbo, Danmark, 1950-talets slut.

522287. SKÅL, stengods, Kirsten Weeke, Saxbo, Danmark, 1950-talets slut.

Blå glasyr, diameter 17, höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 647