GOLVLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

522258. GOLVLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 130 cm.

Slitage, buckla, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 130 cm.

Slitage, buckla, repor.

Antal besök: 4 626