STIG BORGLIND. Etsning, signerad.

522242. STIG BORGLIND. Etsning, signerad.

Ca. 21,5x17 cm.

Ej ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 21,5x17 cm.

Ej ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 494