SLAGBORD, 1800-/1900-tal.

SLAGBORD, 1800-/1900-tal.
522211. SLAGBORD, 1800-/1900-tal.

Målat. Enkelgrind. Kopplad benställning. En uppfällbar klaff a 67 cm. Längd 117. Bredd 104. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor och märken. Senare målning. Omarbetat. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271