MÅNBORD, 1800-1900-tal.

MÅNBORD, 1800-1900-tal.
52216. MÅNBORD, 1800-1900-tal.

Månbord med svarvade ben. Originalmålning, Diameter 113, höjd 76 cm.

Slitage, någon sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 014