SKOLPLANSCH, offsettryck, 1900-talets mitt.

522068. SKOLPLANSCH, offsettryck, 1900-talets mitt.

Södermanland. Ca 131 x 195 cm.

Bruksslitage. Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Veck.

Antal besök: 241