PALL, snidat ädelträ, Afrika, 1900-talets mitt.

522009. PALL, snidat ädelträ, Afrika, 1900-talets mitt.

Diameter 38, höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38, höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 194